top of page
Šárka Vosyková.jpg

Mgr. Šárka Vosyková

Jmenuji se Šárka Vosyková a pomáhám lidem žít radostnější a spokojenější život. Klienti obvykle přicházejí jak s  běžnými životními obtížemi, jako jsou vztahové, pracovní či studijní problémy, tak i při hlubších existencionálních krizích a hledání vlastní identity. Pracuji s dospělými i páry, kteří si sami neví rady a chtějí ve svém životě tuto situaci změnit a začít u sebe. Plně respektuji subjektivní prožívání každého klienta a společně hledáme cestu k odstranění symptomů a naplněnému
a spokojenému bytí.

Pracuji jak s vědomou částí klienta, tak i s jeho nevědomím, které se projevuje například sny, chybnými úkony nebo právě symptomy. Volné asociace jsou neseny našimi slovy, proto je zásadní věřit svým vlastním nápadům a prvním slovům, i když je pak hned opravíme :-)

Vystudovala jsem filosofickou fakultu obor  učitelství angličtiny a zeměpisu
poradenskou psychologii v USA. Letos končím psychoanalytický výcvik u doc. Kocourka v Opočně  a pracuji pod supervizí. Opírám se nejen o principy psychoanalýzy, ale také o všímavost, zpřítomnění, práci s tělem, dechem, emocemi
a myslí. Vedu hodiny všímavé jógy, relaxačních technik a imaginací.  Organizuji sebepoznávací pobyty s jógou. Jsem také průvodkyní a učitelkou angličtiny v montessori škole, kde pracujeme s dětmi partnerským, nehodnotícím způsobem. Vycházíme z principu svobody volby a zodpovědnosti za své rozhodování. Umění komunikace a naslouchání, podávání zpětné vazby jsou společnými pilířemi.

Je mi 50 let. Jsem dvacet let vdaná. S manželem máme tři děti. Bydlím v Praze. Ráda běhám, vařím a ještě raději jím :-) Chodím do přírody, čtu. Miluji umění a červené víno a hlavně blízká setkání :-)

bottom of page