top of page
Tereza Moravcová.jpg

Mgr. Tereza Moravcová

Jsem Gestalt koučka a průvodkyně.

 

Můj pohled na svět

Zajímá mne osobní rozvoj člověka. Schopnost jedince překonávat překážky, zpracovávat a vyrovnávat se s traumaty, překonávat strach a schopnost sebeuzdravení. Věřím, že vše je možné a člověk může žít zdravý, šťastný a vyrovnaný život. Stačí si jen uvědomit, že vše má ve vlastních rukou a odpovědnost za své zdraví, vztahy, profesní realizaci nebo finanční situaci je jen a pouze na něm.

Využívám terapeutické metody Cesty (Brandon Bays), koučování, mediace a pracuji také s imaginací a tělem. Pomáhám dostat se k podstatě problémů na úrovni tělesné paměti.

 

Jak Vám mohu být prospěšná?

Pracuji s jednotlivci i s páry. Pomáhám párům se znovunalezením cesty k sobě a k intimnímu soužití. Pomáhám ale i lidem, kteří se potřebují rozvést tak, aby to bylo co nejméně bolestivé pro děti i pro ně samotné. Pomáhám jim projít rozvodovým procesem a najít opět vnitřní rovnováhu.

Pracuji s lidmi, kteří chtějí změnit své stravovací návyky a mají v úmyslu zavést do svého života určitou střídmost, půsty, zdravý životní styl a pohyb. Pomáhám lidem překonat strach z hladu a nedostatku.

Pracuji s lidmi, kteří řeší své zdravotní problémy a chtějí se uzdravit na úrovni harmonizace čaker a celostního přístupu k životu a svému tělu. Mám zkušenosti s vyléčením poruch štítné žlázy a autoimunitních onemocnění.

Pracuji s lidmi, kteří chtějí žít v hojnosti a dosud se jim to nedaří.

Pracuji s lidmi, kteří nejsou spokojení ve své práci, chtějí změnu, ale neví jak na to.

Pracuji s lidmi, kteří se cítí nenaplnění a chybí jim smysl života.

Pracuji s lidmi, kteří jsou nespokojení ve svém vztahu, chtěli by něco změnit, ale neví, co by to mělo být.

Pracuji s lidmi, kteří říkají a myslí si, že neví, co chtějí v životě dělat.

Pracuji s lidmi, kteří řeší výchovu svých dětí, cítí se bezmocně nebo své děti nechápou.

Pracuji také s organizacemi a projekty, zajímá mne nastavení funkčních procesů a komunikace.

 

 

Studium etnologie, FF UK, skupinová terapie, Gestalt koučovací výcvik, mnoho sebezkušenostních výcviků a vnitřních cest k podstatě.

bottom of page